Sběratelé

 

VELICE SE OMLOUVÁME, ALE AŽ DO ODVOLÁNÍ POZASTAVUJEME ZASÍLÁNÍ VEŠKERÝCH SBĚRATELSKÝCH PŘEDMĚTŮ POŠTOU, TYTO JE MOŽNÉ STÁLE ZAKOUPIT V NAŠÍ PIVOVARSKÉ HOSPODĚ "PAJZL U JAKUBA" VE VYŠŠÍM BRODĚ, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

- Pivní etikety a sudová etiketa od 1.4.2011

V rámci obměny a úpravy našeho loga a celé značky jsme vydali ucelenou řadu nových etiket, celkem 5 ks. Specifikace: 4x 295mm x 110mm plnobarevné samolepící lesklé etikety, laminované, určené primárně pro použití na PET lahev a 1x 105mm x150mm sudová etiketa samolepící černobílá. Cena: 20,00 Kč/ks + poštovné v odpovídající výši. Minimální objednávka: 5 ks. Objednávejte mailem na: vysebrodskypivovar@seznam.cz, kde uveďte počet kusů a o které etikety máte zájem.

Náhled:

 Kalendář regionálních pivovarů České republiky na rok 2011

Nabízíme k prodeji kalendář regionálních pivovarů ČR na rok 2011, cena: 60,00 Kč + poštovné, dobírka(nebo prevodem na náš účet). Objednávejte mailem na adrese: vysebrodskypivovar@seznam.cz 

    

 

 2011

 

 

 

 

 

Pivní etikety samolepící -

POZOR, OMLOUVÁME SE, TYTO ETIKETY JSOU JIŽ VYPRODANÉ

Rozšířili jsme sortiment pro sběratele o samolepící pivní etikety. V současnosti máme 3 druhy. 12° Světlý ležák, 14° Tmavý speciál, 19° Světlý speciál. Sběratelům zasíláme poštou na dobírku za cenu 10,00 Kč/ks + poštovné, dobírka (nebo převodem na náš účet). Minimální objednávka je 3 kusy. Objednávejte mailem na adrese vysebrodskypivovar@seznam.cz , kde uveďte počet kusů a o které druhy máte zájem a Vaší adresu.

 

 


 Nabízíme v pořadí již třetí sklenici 0,5 l obohacenou o logo kvality "Šumava - originální produkt". Možnost vyzvednutí osobně v Pajzlu u Jakuba, Kaplická 28, Vyšší Brod - Toto zboží nezasíláme poštou, děkujeme za pochopení.

 

 

Rozšířili jsme sortiment o půllitr bez ucha Willi s logem. Možnost vyzvednutí osobně v Pajzlu u Jakuba, Kaplická 28, Vyšší Brod - Toto zboží nezasíláme poštou, děkujeme za pochopení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Pro sběratele máme připraven pullitr s uchem.  Možnost vyzvednutí osobně v Pajzlu u Jakuba, Kaplická 28, Vyšší Brod -Toto zboží nezasíláme poštou, děkujeme za pochopení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skleněné půllitry si můžete vyzvednout  v pivovarské hospodě PAJZL U JAKUBA Vyšší Brod . Vzhledem k vysoké vytíženosti není v našich silách zasílat tyto na dobírku.

Děkujeme za pochopení.